ورود اعضامشاوره

توجه ، در یک پنجره جدید باز کنید PDFپرینتایمیل

با توجه به نياز تخصصی موسسات دوره های آموزشی تخصصی در زمينه­ های علمی،  تحقيقاتی،  پرورش ايده، زمينه فعاليت و ... برگزار می شود اين گونه آموزش ها بيشتر به صورت مشاور تخصصی انجام می شود.در کنار برگزاری دوره های آموزشی، ارائه خدمات مشاوره ای نيز با بهره گيری از مشاورين متخصص در زمينه های علمی، مالی، حسابداری، ثبت پتنت، حقوقی، بازاریابی و ...  در اين مرکز انجام می­گيرد.

مرکز رشددانشگاه قم با هماهنگی موسسات و هسته های مستقر امکان استفاده از مشاوران علمی و استادان مجرب را در زمینه فعالیت موسسات فراهم می کند. از طرفی یک موسسه در طول دوران حیات خود تعاملات گسترده ای با موسسات و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی از جمله اداره ثبت، اقتصاد و دارایی، اداره کار، بیمه، دادگستری و ...دارد. شرط لازم برای موفقیت موسسات در این تعاملات آشنایی کامل با قوانین و حقوق خود می باشد.

دفتر آموزش مرکز رشد دانشگاه قم با ارائه این خدمات، موسسات را در پیشبرد بهتر امور اداری خود و جلوگیری از اتلاف وقت و نیروی انسانی در سازمانهای مختلف همیاری می کنند.هدف نهایی از راه اندازی یک موسسه تولید یک محصول و ارائه آن به بازار است.

لذا محصول باید شرایط لازم جهت ورود به بازار و کسب مشتری را داشته باشدبه همین منظور مرکز رشد دانشگاه قم جهت آشنایی موسسات و هسته های مستقر با امور بازاریابی و بازرگانی این دسته از خدمات را ارائه می دهد.


پنجشنبه 6 آبان
1400

21. ربيع‌الاول 1443


28. اکتبر 2021

مشاوره

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

کتابخانه صوتی

کتابخانه مجازی

بانک مقالات

دوره های آموزشی برگزار شده